Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s HDD

Dobry den,
mel bych mensi dotaz. Neni to tak davno co jsme koupili novy pocitac, ale jednou jsem na nem neco delal a pak jsem to chtel ulozit na disk, ale nechtelo se to ulozit. Tak jsem spustil Tento pocitac a poklepal na C:, ale napsalo to, ze disk neni dostupny. Chvili jsem tak zkousel co vsechno nejde a potom se to zase rozjelo a vsechno fungovalo. Jindy jsem zapnul pocitac a disk to vubec nechtelo rozpoznat a az po chvili se to zase rozjelo. Mohli byste mi prosim poradit, cim to muze byt a jak bych to mohl spravit? Mam W XP SP1. Doufam, ze nejsou ma data v ohrozeni. Dekuji.

[mod]Upraven titulek. Původně: Problém s mým počítačem. (Kráťa)[/mod]

Tipoval bych na nejaky problem z napajenim, at uz u hdd nebo u zdroje. Jak radi kolegove nade mnou: zazalohovat dat a pc odnest na reklamaci.
Jeste bych dodal ze doporucuji udelat tu zalohu co nejdrive, nejlepe ihned. Pokud se ten pc takhle chova, tak nemas jistotu ze neprestane fungovat uplne treba hned za 5 minut. A pak muze byt docela slozite a hlavne nakladne dostat ty data zpet.

haf, taky jsem chtěl změnit titulek dotazu, ale nenapadlo mi nic výstižného, myslím že by to chtělo ještě trošilinku přiblížit ten problém. Jinak ohledně dat tu karel (tušim, že ono) psal, že je nutné je zálohovat a jestli se Ti to stává a ty jsi si ještě nenašel čas to zálohovat...
Když to něchtělo rozpoznat, tak to psalo nějakou hlášku? Nebo se jen na chvilku seklo logo desky/uvodni obrazovka?
Pokud je to novej komp jako sestava tak reklamovat a neřešit asi.