Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s PC

ahojte, z nicoho nic mi nejde spustit windows..PC normalne zapnem,vyzerato tak ze windows normalne funguje az po moment kym mam zadat heslo, po zadani hesla sa totiz pocitat restartuje a takto to ide stale dookola. Prosim mohol by mi niekto s tym pomoct :(

ten nouzový režim zhavaruje taky až po pokusu o přihlášení? pak to vypadá na vir nebo špatně napsaný soft, který se spouští z registrů z větve:
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\Cu rrentVersion\Run]
ale co s tím, když se tam nedá ani přihlásit - a opravná instalace cizí vadné odkazy nepřepíše.
můžeš zkusit odvirovat z bootovacího cd: avg-rescue-cd

když nic nenajdeš, začni z toho disku zachraňovat data: vytáhnout disk ven, přidat k jinému pc, vykopírovat ven data.
už víš proč data nepatří na c: (ani na plochu).