Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nainstalovat service pack1

Dobrý den na mém notebooku:
Asus F5VL
CPU: Intel Core 2 Duo T5450 2M Cache, 1.66 GHz, 667 MHz FSB
HDD: 200GB
RAM: 2GB
OS: Windows Vista Home Premium
Grafika: ATI RADEON X2300
Antivir: avast! Free Antivirus 5.1.889

Mi nejde nainstalovat service pack 1.Notebook jsem 2X přeinstaloval kvůli problémům pomocí originální ho přeinstalačního DVD.Nejprve jsem nainstaloval všecny aktualizace pomocí Windovs Update ale pak jsem došel k service pack.Při první Přeinsalaci mi service pack fungoval.

..."Nejprve jsem nainstaloval všecny aktualizace pomocí Windovs Update"......

Na ty update se vyprdni, hned tam dej SP1 a na to SP2.
Co tak ma asi SP1 v sobe..? Vsechny ty updaty, takze je tahas zbytecne.
Pokud si uz tedy nekde nemuzes sehnat instalacku/nebo vyrobit uz s integrovanym SP2.