Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows XP 32bit- ,,zásek,, před startem načítání

Zdravím Vás a zároveň znalé prosím o pomoc.Mám 2 fyzické disky.První- OS Windows 7, druhý- různá data.
A právě na onen druhý potřebuji nainstalovat Windows XP.
Pomocí nLite jsem do instalace zahrnul i SATA drivery od řadiče mé desky ( a při prvotním kopírování souborů na disk- před samotnou instalací je vše v pořádku, tj. instalátor disk rozezná a tudíž soubory nutné k instalaci nakopíruje ).Poznamenávám, že původní disk s OS Win7 raději odpojuji ( datový kabel odpojím ), takže zůstává pouze Master 1x HDD a Slave DVD-RW.Ale při restartu a před druhým spuštěním instalátoru se PC ,,zasekne,, ( vypíše se vše, typ CPU..... atd, tabulky s IRQ apod. ), ještě hlášení o: Verifying DMI Pool Data ..... a tím to končí.
Pro jistotu zde udám typ mé desky:

http://www.gigabyte.cz/products/mb/specs/ga-ep41-u d3l_10.html

Pozn.: jakmile vše dám do původního stavu, tj. připojím disk s Win7, vše je v naprostém pořádku.

Aj já jsem rád, když záhadě přijdu ,,na kloub,, , ale v technice jsem si zvykl, že se občas chová ,,svéhlavě,,.
Jak jsem zde popisoval: při startu se objevily výpisy o CPU, paměti apod., poté tabulka s IRQ apod., poté Verifying dmi pool data a konec, tj. žádné chybové hlášení.Tudíž mrtvá obrazovka.