Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno kde stáhnout recepty z pořadu "babicovi dobroty"

Dobrý den, babička po mně chce vytisknout recepty z posledního dílu pořadu "babicovi dobroty" ale na stránkách novi jsou bud jen videa a nebo kdyz jsem se dostal k receptum tak tam nebylo nikde videt ze kdy to je, googlu jsem se ptal a hodil mi par odkazu na videa ty neprehledni recepty a nefunkcni stránky takže nevíte náhodou někde kde to sehnat?

ok diky všem, si myslím že z toho nezkusí ani pulku driv jsem ji tisknul z kazdeho dilu ale zapomel jsem kde jsem to nasel vzdy xd a moc toho nikdy nezkousela ale reknu ji to