Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnout Nokia 5530, pravděpodobně chyba OS

Zdravím, již před pár dny se mi vypnul mobil v momentě, kdy jsem fotil a někdo mi začel volat..
Od té doby nejde mobil zapnout ale při pokusu o zapnutí zabrní jako kdyby se zapnul..
Nechce se mi to posílat do servisu jelikož to trvá dlouho..
Již se mi to jednou stalo, to jsem to vyřešil připojením mobilu k PC a po chvilce připojování OSB kabelu a nabíječky mobil naskočil..
Problém je, že mi vůbec nenaskočí display takže mobil nemůžu nijak ovládat..
Rozebírat to nechci ačkoli by mohlo pomoc vyčištění ale přišel bych o záruku úplně..
Po prvním pádu systému jsem nahrával nejnovější verzi..
Nokia 5530
OS: Symbian S60

díky za rady

Dobrý den,tyto problémy sem s mobilem Nokia 5530 XM měl také.
Pomohlo mi formátovní paměťové karty,ale pokud nemáte pam.kartu,je nutné dát mobil do servisu.
Pokud máte pam.kartu,je možné že OS v mobilu není stavěný na větší zátěž.Proto se vám systém nenačte.
Vyčištění mobilu by nějak nepomohlo ale i jak jste řekl,přišel byste o záruku.
Pro Noii 5530 XM je dobrý OS Symbian s60v5 nebo Symbian s60v6 ale ten je již trochu složitější.