Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno záporný čas u pingu

Co mám chápat tím, že se mi u pingu objeví např. -32ms ... celý den mi padá internet a tak si občas dám ping na primární i sekundární DNS server a hodně často mi to hodí i záporný čas. to to mám brát jako že mi přišla odpověď dřív jak dotaz? :D

Ak su vsetky AMD treba updatovat.
AMD has published a driver update ("AMD Dual-Core Optimizer") for their CPUs which periodically synchronizes the timers and fixes the problem this way.

Qoute: The AMD Dual-Core Optimizer helps to correct [...] incorrect timing effects that these applications may experience on dual-core processor systems, by periodically adjusting the core time-stamp-counters, so that they are synchronized.