Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nero scout

Každý určitě ví,že už jsme zde psal stím Průzkumník Windows přestal pracovat kdo neví zde http://pc.poradna.net/q/view/606314-pruzkumnik-win dows-prestal-pracovat-pomoc?page=r616485#r616485

Někde jsem tu četl,že to někomu dělal Nero Scout.že se sám nějak dostal do systému.Jestli chci odinstalovat ten Nero Scout musím celý Nero nebo to jde nějak zvlášt?Nikde jsem nenašel na samotný Nero Scout odinstalaci

Po napsání regsvr/u....atd se nic nespustí pouze se objeví chyba 0x80070005.
V počítači nemohu najít žádnou stopu po Neru, pouze v nabídce počítač je složka
Nero scout, při zadání možnosti hlásí chybu inicializace a opět.instalaci Nero home.
Opětovná instalace jakékoliv verze Nera nejde pokud někdo ví jak se té složky zbavit
prosím o radu a předem děkuji.
Mám OS Wista 32