Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook do 11 tisíc

Ahojte,
taťka si chce koupit notebook, podmínky jsem určil já:
- 15.6" displej
- s OS
- numerický blok (ale není podmínkou)
- nechci acer apod. (však víte :-))
Bude používán pouze na internet a sledování filmů a videí na youtube (např.).
Díky :-) PS: alfacomp...

Díky, takže ten brát nebudu, vezmu asi tento. Přenášet ho bude, ale maximálně dolů do obýváku nebo připojit k televizi (HDMI). Možná ven na zahradu, kde to pokrývá můj wifi router, ale jinak se nebude přenášet pořád, ale stolní pc nechce(me).
edit: Matný displej, nemám zkušenosti, bude OK?

Matný displej je vhodnější (IMHO), nemá tak jasný a ostrý barvy (rozumněj líbivější pro BFU), ale zase netrpí odlesky, což se třeba venku na zahradě bude hodit. Není moc fajn, když místo textu bude čučet na odraz listů stromu nad hlavou.

Tvůj kandidát požadavky splní, dokonce deklarují i zajímavou výdrž. Jen nemá stereo repráky, při přehrávání videa bez sluchátek to může vadit.

Bez numerického bloku:

Uštříš - HP 620 (solidní volba - v tom nejlevnějším a s OS W7; matný display, solidní klávesnice)
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 8100000011A1

Kousek nad 11 tis. - Lenovo SL510 (lesklý display, opravdu výborná klávesnice, trackpoint, solidní konstrukce).
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 81000000WWB

Osobní poznámka/tip v rámci těch dvou levných "office" notebooků: Lenovo SL510.