Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co nejlevnější PC sestava

Zdravím,

Můžete mi doporučit nějakou levnou PC sestavu pro starší osobu, která bude počítač používat pouze na internet? Přemýšlel jsem i o notebooku, ale říkal jsem si, že pro babičku bude lepší vetší obrazovka než obrazovka u notebooku.
Mám představu ceny bez monitoru kolem 4-5tis.

Posílejte prosím odkazy na komponenty ( PC už z nich sestavím).

Mockrát děkuji :)

mamka takovejto pc má,1gb ram a tak,má tam visty,seká se to ale jako dá se na net stahování písničky prohlížení obrázku a tak.. ale hry tam nerozjede ale to babicce vadit nebude :D .. ale dej tam spis XP,nez vista