Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s DVD-ROMkou...

Čusec lidi :) .. Potřeboval bych poradit co mám s DVD-ROMkou..Jakože DVD-ROMka se mě otevvře strčím tam CDčko ale nenačte se to a ani v TENTO POČÍTAČi to není zobrazený..Počítač sem rozdělával koukl sem do něj všechno do něj připojený je..Kdo poradí budu moc rád :) .. Předem díky :)

PowerISO je v tom podle mě nevinně.. Používám ho cca 2 roky v různých PC s různými OS a nikdy žádný problém.. Samozřejmě vyjímka se stát může ale moc tomu nevěřim.. :-)
Zde bych to viděl na klasické problémy: viry, chybějíci driver chipsetu..