Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr disků v norton 360?

Ahoj. Nevíte někdo jak v norton 360 nastavit konkrétní disky k prohlídce nebo k ladění? Mě to vždycky provádí operace na všech, ale co když chci jen na některém z nich? jde o to že budu spojovat dva počítače a potřeboval bych nasdílet harddisk sousedního pc, a tento harddisk prohlédl v nortonu. Ale jen samotnej tenhle disk. Díky

to dělám proto, že budu dávat do kupy počítač kolegině z práce, a dostanu za to zaplaceno. propojim její pc s tim mym a abych nemusel instalovat nortona na její pc, tak bych to rád udělal prostřednictvím sdílení. Můj pc šlapě jak hodinky. tam nic není potřeba

soft bych neřešil. Ten vim jakej se používá. Já spíš řešim to jak se obejít bez toho aniž bych tam musel cokoliv instalovat. Prostě a jednoduše vyčistit jí to za pomoci softwaru na mém pc. Proto řešim jak vybrat jednotlivý disk.;-)

několik řečnických otázek, věřím že by mi je s nadšením zodpověděl spíše pan kopfrkingl008:

optimalizace disku a defragmentace je podle tebe co?
na právě nainstalovaném stroji defragmentuješ co?
čištění registru - navíc na nové instalaci - je podle tebe k čemu?
a jak chceš čistit registry na disku cizího pc?
jaký smysl má mazání dočasných souborů?
co si představuješ pod diagnostikou?

defragmentaci snad nemusím vysvětlovat, snad jen dodat že xp s fragmentaci jak krava vyrazne zpomaluje pc. defragmentuji soubory. kdo řekl že jsou na novém pc? to sis vymyslel. právě že je starej jak jeruzalém a zasekanej, protože ji tam (tu defragmentaci) asi nikdo nedělal, čistit registry cizího pc.. čištění reg. na jiném pc.kdyby pomocí sdílení šel program otevřít u ní, tak takhle, jenže to zřejmě nepůjde..jaký smysl má mazání dočasných souborů? trochu mě ta otázka zaskočila, ale divil by ses jak to zpomalí pc. Diagnostika- tedy alespoň v norton 360 ti prověří jestli ti tam někde něco nehabruje, nebo jestli máš leg. soft atd. a optimalizace ti zase spočítá které procesy ti nejvíce zatěžujou cpu a jak jsou důležité pro chod pc a jak jsou důvěryhodné, podle toho můžeš zredukovat počet procesů ve startup a to ti také zrychlí pc. Nicméně odbočujem od tématu. Ptal jsem se na výběr jednotlivého disku v norton 360. Jinak ještě nějaká otázka. Zajímala by mě následující reakce. Nejspíš zdejší borci mě začnou opravovat a vyvádět z omylu...