Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kontrola konzistence disku

Ahoj poraďte mi někdo pokaždé při startu počítače mi to na modré obrazovce napíše že je nutna kontrola konzistence disku C: a že ji doporučují udělat nebo ji můžu zrušit libovolným tlačítkem. Když ji nechám aby proběhla tak naskočí fáze 1-3 rozběhnete se to ale na 16 se to zastaví a pak to už nic nedělá proto mi ta konzistence nejde provést jde s tím něco udělat. Díky moc .

nevime, jaky mas disk, ale casto maji vyrobci sve utility na kontrolu disku, problem je, ze pri hloubkove kontrole prijdes o data, ale byva tam i rychla kontrola, ktera data zachova. Treba uz ta zjisti, ze disk je v pr.....