Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zlepšení výkonu

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak bych měl zlepšit výkon tohoto notebooku http://notebooky.heureka.cz/acer-aspire-6930g-583g 32mn-lx-auu0x-222/
hlavně na hry všude na youtube atd si ho chválí a sou videa kde jim jdou hry plinule ale já takoví názor nemám
stáhnul jsem si MSI Afterburner,gamebooster a spoustu vylepšení ale pořád ty hry nejedou jak na videjích a správně takže prosím o radu jak bych to mohl udělat děkuji

Řekl bych že to tak maximálně můžeš skusit přeinstalovat(obnovit z média) jestli to není nějak dodrbaný. Pokud sis tam ty win7 cpal sám tak zapřemýšlej jestli si tam dal ovladače na grafiku nebo jestli to jede na ty integrovaná.

Jinak notebook pokud nestačí prodat a koupit nový. Co s tím jiného měníš tam max disk,paměť, mechaniku a baterku.

hlavně na hry všude na youtube atd si ho chválí a sou videa kde jim jdou hry plinule

:-)
Určite sú tie videá z toho modelu ntb?
Možno majú správne nainštalovaný OS+ovládače, dobre vyladený OS, nemajú spustené na pozadí kadejaké spomalovače a pod..:-)