Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s online vysielanim tv joj

Potreboval by som poradit. Uz dlhsie mi nefunguje online vysielanie TV joj. Isty cas mi v pohode islo. Preinstaloval som flash na vsetky mozne verzie, vyskusal som vsetky webove prehliadace, vycistil pc od virusov, precistil registre a nic. Mam aj ASUS Splashtop Express Gate a tam v pohode ide...

Mam windows 7 ultimate 32-bit
Ak treba aj graficku kartu - GTX 460 768MB

Screen problemu:
1113152724.html

Dakujem za pomoc :)

Mam povolene cookies aj JavaScript. Pouzivam Operu (je to vidiet na screene) ale skusal som aj firefox, chrome, safari, IE... "Ľutujeme, tento program nie je možné vysielať cez internet" pise pri programoch alebo filmoch, ktore jojka nevytvorila ale kupila. Ale mne nejdu ani spravy, panelak atd...Nedavno sa mi to nacitalo, ale ked som to skusil znova uz zasa to neslo.