Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ie - mazání historie adres [dříve Internet]

Ahoj. Mam problém, no to tady asi všichni. Muj je že když píšu nějakou adresu např. www.centrum.cz tak mi když napíšu www.ce.. tak mi vyběhne nabídka různejch adresj třeba www.cestiny.cz atd.
Chtěl bych vědět jak se daj smazat popř vypnout. Někdo mi radil něco jako: "V FF je to Edit/Preferences/Privacy/History/Clear - Česky asi Upravit/Nastaven(?)/Soukromí/Historie/Vyčistit", ale to sem nikde ve windows nenašel ja se v tom moc nevyznam (proto sem píšu:-)) tak bych potřeboval celou cestu k tomu souboru co to vymaže.

Používám internet explorer

Díky moc.

[mod]Přejmenoval jsem to. (AZOR)[/mod]

V Internet Exploreru je úplně nahoře na liště položka nástroje, v ní možnosti internetu a dole v možnostech je historie.Tak si to prohlídni a nastav podle potřeby. Doporučuji ale radši používat jiný prohlížeč- Firefox , či Operu. Microsoft také má nástroj jménem TweakUI a tam si můžeš také nastavit plno užitečných voleb včetně vyčištění historie.To jsou volby, když nechceš, aby po spuštění prohlížeče nebylo vidět, kde jsi už byl.Jinak stačí vypnout to aut. dokončování. Ale opakuji- přejdi na jiný prohlížeč ! Z tvého dotazu je zřejmé, že to je žádoucí.

Otevři okno IE, zvol Nástroje/Možnosti Internetu/Obecné - tam koukni na odstavec Historie a klikni na Vymazat historii.
Pokud chceš úplně vypnout funkci Automatické dokončování tak v okně IE zvol Možnosti Internetu/Obsah/Automatické dokončování - tam vypni co potřebuješ.
edit: koukám že se moc loudám ....