Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systém, do kterého se nedostanu - co mám dělat?

Takže k věci mám starší počítač a na tom počítači mám Windows XP Profi do kterého se nedostanu. Jednoduše se mi nenačte ani obrazovka s nápisem Windows XP a běhajícíma kostečkama. Poté se počítač obyčejně restartuje. A když je tam nabídka:stav nouze, posl. známá konfigurace a běžným způsobem a dám posl.známá konfigurace tak se mi to začne načítat ale než se načte přihlašovací obrazovka mám zase restart. Co mám dělat?
Do biosu se dostanu. Menu F8 taky funguje ale nespustím ani příkazovej řádek...
Zmena predmetu, pôvodne: Systém (los)

Skusit v BIOSe prepnut SATA mode na IDE, alebo ak je teraz na IDE tak do AHCI. Prip. polozku AHCI dat na Disabled.
Ked to nepomoze tak viz vyssie, nabootovat live linux a data si vykopirovat na externy USB stick/disk, napalit apod.
Mozes skusit aj opravnu instalaciu Win, ak ti to instalacne CD ponukne (bez formatovania disku, nech ti ostanu data)