Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sháním program, který z mp3 udělá videoklip

dobrý den,mohli byste mě poradit,sháním program,který mě z mp3 udělá videoklip,který bych mohl vložit na youtube,mám Windows Vista,moc děkuji za odpověd,díky.
Změna kategorie, původně: Programování
Změna předmětu, původně: zprava. Napsat normální předmět a kategorii zvládá devět opiček z deseti. (karel)

Na tom Viinylu se budeš muset free registrovat, tím končí povinnosti.
Pak si stáhneš betu, stačí jedna mp3 a jeden obrázek ve slušném rozlišení
a můžeš tvořit. Výsledek bude jakoby webová stránka nebo to můžeš
exportovat na YT a kovíco ještě.