Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 7 - neslyším živé vysílání

včera se mi přivezla ze servisu bedna s novými win7, ale nehraje mi přes Country rádio živě,nejde nikde u u mozilly najít zásuvný model k win.playeru 11, co si pustím z archivu přehraje,ale živé yvsílání neslyším, cos tím? díky wendy
Zmena predmetu, pôvodne: Windows 7 (los)

čeho se bojím? nejsem nejmladší, takže toho tolik nezvládám, na tohle holt počkám až dojdou mladý, mě se to nevede, stále tam ten pitomej zásuvnej model není, to hlásí, i když jsem udělala dle karla,ale nenašla ty pluginy, rádio chybí