Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzor na cd/dvd

Mám takovou prosbu uměl by někdo udělat vzor na potisk cd ??? koupil jsem si samolepici sablony na cd .... potřebuji abych to mohl nalepit na cd nema nekdo nejaky navod jak to udelat nebo nemohl by mi nekdo pomoci kdybych mu poslal obrazek ???? dekuji moc

Mám to jen na jedno pouziti takze by se me to nevyplatilo, no uz mam jiny problem mám šablonu oskenovanou ale ted tam za zadnou cenu neumim udelat pozadi (jedine v malovani) ale to nema cenu umel by nekdo ?