Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaheslování složky

Nazdárek Všem, mám dotaz ohledně zaheslování složky.
Jde mě o to abych zahesloval složku, kterou mám na serveru, ale aby jí to nijak nešifrovalo a neměnilo.
K té složce budu přistupovat ze stránek a načítat z ní obsah. Když použiju free porgrámky tak mě to buď zašifrují nebo mě změní příponu a na stránkách to potom nefunguje.
Díky za rady HH.

Tak sorry, že jsem se se zeptal! Já nechci žádné dlouhosáhlé hotové řešení. Mě šlo o to jestli to náhodou někdo neřešil a neví, jestli se dá zaheslovat složka na servru tak, aby se v ní nehrabal nikdo jinej a přitom se k ní dalo dostat ze stránek. Prostě zamkonout jí, ale neměmit strukturu a obsah.

Přístup na stránku přes přihlášení jsem vyřešil. Jenom zamknout ten soubor, aby správce nehleděl co v něm je. Je to u nás na podniku a já spravuju webovky pro jednu část. Ale jde o to, že tam chceme dát nějaký fotky z akcí a nepotřebuju aby, se s tím bavil zbytek podniku.