Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem význam-iPodService.exe

Dobrý den
Nevíte někdo, co je to za soubor "C:/ProgramFiles/iPod/bin/iPodService.exe" ?
Upgradoval jsem totiž Avast na verzi 6 a po spuštění systému to chtělo tento soubor spustit v "Autosandboxu" /tedy jako "podezřelý" ?/. Díky za reakce.

Zjistil jsem, že je to součást iTunes a bylo by nejlépe ten proces iPodService.exe zakázat, aby se nespouštěl při startu systému /XP Pro/. Neví někdo jak to zakázat?
Záhadou je mi i ten samotný program iTunes, nic takového jsem nikdy neinstaloval. Mohl být součástí QuickTime?