Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký PC?

Dobrý den,
chtěl bych si koupit PC- notebook přesněji:
požadavky snad jen aby vypadal nějak pěkně bílej nebo černej
a abych na tom rozšlapal trošku náročnější hry: GTA 4, Far Cry 2 ...
počítam kolem 18 000Kč s DPH
Předem dík

Tak co vlastně chceš?
Notebook? Ohraný téma - herní notebook a hlavně za pár šlupek. Přitlač tak 7 tisíc a něco herního seženeš, protože za 18 litrů budeš mít přístroj s výkonem průměrně slabýho stolního PC.

A na machrování před holkama potřebuješ něco jinýho, než pěknou barvu notebooku.