Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počítač dobrá cena?

Ahoj mám zájem koupit tento pc je za 12000 Kč vyplatí se?

procesor: AMD Athlon 64 X2, 2,8 GHz 5400+ Black Edition otevřený nasobič (3,3GHz max)
Základní deska:ASUS AM2+ M3A78-EH AMD 780G
Grafická karta:NVIDIA GeForce 8800 GTS 512 MB
Paměti:DDR 2 A-DATA Vitesta Gaming Series 4Gb
HDD:Samsung 320Gb SATA 16MB cache 7200ot.
Zdroj:Fotron 500W ...

čtečka karet,vypalovačka LG,mechanikaASUS
Čelní panel : spotřeba PC pruměr 108W Otačky ventilatoru + teploty
Windows XP

A NEBO
Procesor Core2Duo E6600 2x2,4ghz (4mb cash)
Paměti : 4 GB
Základní deska : GigaByte GA-965-DS3
Grafická karta : dvoujádrová ATI HD radeon 3870 (1GB)
Pevný disk : 320Gb Seagate
Bedna : ATRIX
Zdroj : Fortron 450W

za 10 000 Kč

Když sem viděl co to je sem se první díval na datum. Jestli někdo neoživil 2 nebo tři roky starej příspěvek.

Nevyplatí, staré šhity za cenu nových-nevyjde li to rovnou dráž něž normální nový.