Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezpečnost PC

Přidal bych kategorii o bezpečnosti PC.
Téma je široké a aktuální a zaslouží si vlastní kolonku.
Ostatně, těch kategorií jste mohli udělat více.
Určitě by to bylo přehlednější a pro případného návštěvníka lepší orientace.

Myslim ze bezpecnost spada pod Software, internet, alebo operacne systemy, podla toho o com je konkretny dotaz. Nejak si neviem predstavit vseobecny dotaz o bezpecnosti ktory by sa nespadal do jednej z tych troch.
Volilo sa radsej menej kategorii lebo ak ich bolo vela tak by sa nikomu nechcelo hladat medzi desiatkami kategorii ze kam to vlastne patri, tak by bolo vsetko v blbej (alebo default) kategorii.
Ale vdaka za navrh, mozno ostatni maju na to iny nazor.

Nikdy není možné postihnout vše. Navíc to nic neřeší. Kategorie by vždy měly být jen pomůckou a to při zvýšení jejich počtu nebudou. Budou uživatele jen otravovat, oni nebudou vědět, kam to napsat a tak do plácnou do první, která jim přijde pod ruku.