Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vrátit smazané věci?

Ahoj, chtěl bych se zeptat zda je možné vrátit smazané věci zpět do PC a to např. fotky. Četl jsem že to jde přes ovládací panely, ale nikde jsem nic takového nenašel. Nějaká pomoc? Díky :)

obnovit stejným postupem jako tazatel výše.

nechápu co to máte za móresy si navzájem mazat data. minimálně bych si nastavil práva ke svým adresářům, ostatní maximálně pro čtení nebo nic.

a ti bystřejší mohou zaheslovat univerzálního administratora, je i v home.