Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativa k "Splash Lite" nebo jiný DVB-t soft

Zdravím

Koupil jsem si Asus My Cinema U3000 a zajímalo by mě zda má někdo nějaké zkušenosti a doporučení na zajímavý program pro sledování TV. Program přiložený na CD (mam dojem že power cinema) byl asi to nejhorší co jsem kdy zažil a to i při stažení nejnovější verze (ta na CD byla pomalu staršího data jako muj pes)

Děkuji

Aké je Tvoje očakávanie? Čo by si chcel, aby ten "zajímavý" program mal okrem sledovania TV ešte dokázať? Uvariť večeru? Fakt nechápem...

Keďže neuvádzaš OS - tak všeobecne: Windows Media Center vo Win7 sa dá na sledovanie TV celkom dobre použiť...;-)

Opravdu povedený program pro sledování DVB-T/S je WinTV.v7 , ovládání řekl bych přímo geniální, obraz vynikajcí, ale podporuje pouze výrobky od Hauppauge. Zkoušel jsem různý soft pro hardware od Technotrend, Leadtek, nyní mám Technisat a Hauppauge a ten má nejpovedenější soft, který jsem kdy viděl. Funguje mi ale jen s jejich produkty a i když jsem se snažil, nepřišel jsem na to, jak udělat, aby ten soft WinTV komunikoval i s jiným hardwarem bohužel.