Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem opět BSOD

Zdravím mám problém s objevováním BSOD s chybou 0x0000000A.......... objevuje se mi jen když hraju Call of Duty 4 nebo World of Warcraft a u lepších her...

sestava: zdroj Seasonic 500w
GPU: Nvidia Geforce 9600GT
cpu: AMD Athlon Dual-Core 4450B
2GB ram (2x1)
zvukovka Creative Sound Blaster Audigy 5.1
MB: značku nevim asi je od HP.. PC totiž bylo kupováno jako celek od HP vyměněná je grafika,zdroj a PC skříň a zvukovka

pomoci Gold Memory jsem zkontroloval RAMky (0 chyb)
otestoval jsem disk.. 0 chyb
teplota grafiky v zátěži je cca 80 stupnu
CPU.. to bylo neco kolem 40-49
RAMky jsem zkusil do ruzných slotu
(ovladače mám nejnovější)
v FurMarku po 15 minutach mela GK. cca 87 stupnu a tam se to ustálilo
pri testu cpu v OCCT jel test maximálně 10minut potom BSOD
už nevím čim to muže byt prosim radu

Skus v BIOSe load defaults a prip. nastavit CPU Voltage na manualne a pridat jeden krok (alebo nejakych 0,05V)
To iste skusit aj pre napatie RAM. Alebo podtaktovat CPU a RAM, ci sa to zlepsi. Pozical by som si aj iny zdroj na test preistotu.
Jake mas RAM moduly (presne typove cislo z nalepky) a jaka je nastavena v BIOSe napatie a frekvencia RAM?