Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domáce kino

Viete mi niekto poradit ci toto domace kino Panasonic SC-HT535E-S ma dobru podporu tituliek teda ceskych alebo slovenskych u Divx,Xvid a ci dobre prehrava sub,srt,txt a repro zostava je OK?A cena 12000Sk plus mp3 prehravač Panasonic v hodnote asi 1500Sk je Dobra a celkovo cena vykon a podpora formatov je Ok?Dik

Jak píše výše Fuente, vyzkoušej si své disky u někoho, kdo to kino vlastní.
Na informace od výrobce či prodavače pozor!!! Dost často jsou tyto informace zkreslené
za účelem prodeje. Zvláště problematické je právě zobrazování titulků v různých formátech.
Výrobek můžeš vrátit, pokud s ním nejsi spokojený.