Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem install win xp na win vista

mam taky problem xcem na win vista hodit win xp nie dva systemy len win xp a pri instalacii mi to vypise ze sa nenasiel ziadny hdd a nejde ani v biose prestavit disk zo sata na ata ako mam teda postupovat aby ma to pustilo aj dalej ako len po prvu obrazovku v instalacii win xp ???

Ked V BIOSe nemas "SATA mode", tak tam mas hladat "AHCI" a to dat na Disabled.

Ked tam nemas vobec nic tak budes muset v instalatore zmacknut F6 a dat mu disketu s ovladacom (obsah diskety (SATA driver) sa da stiahnut na webe vyrobcu zakl.dosky).