Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Manuál k základní desce

Marně hledám manuál k MB MSI BX Master s 1440BX chipsetem. Nenašel jsem ani u MSI. Odkázalo mne to asi na čínské stránky, ale ten rozsypaný čaj neumím číst. Díky!

[mod]Upraven titulek (mif)[/mod]

Mif je možná "too busy"...

Mně to stáhnout bez problému šlo, tak jsem ti to poslal... Kdyžtak to budeš mít 2x.

[bxmaster7ac.gif]

//edit: ještě mě teď napadlo, jestli nemáš v poštovním klientovi blokování příloh s nebezpečnou příponou (manuály jsou v samorozbalovacím EXE).