Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit PC

Prosím mám takový problém, sem chtěl na klávesnici ztisknout kalkulačku, ale hned vedle mám úspornej režim, tak sem na něj nechtíc klikl, a od ty doby mi nejde PC. Když prostě teď zapnu PC tak jen hučí, problikne klavesnice a myš, přijmač na gamepad bliká, ale jinak nic nejde. Ze předu mam takové dvě diody(jako jen na ozdobu), které by měli svítít modře, ale bohužel nesvítí :( Dík za rady, skouše sem restart, odpojeni od sítě , spustit bez klavesnice, jestli náhodou není ten usporny režim zamáčklej ale nic nefungovalo, PC je v záruce takže když nikdo neporadí tak asi pojedu ho dát na reklamaci

Jestli se sem můžu vetřít, tak mně se teď stalo něco podobného. Nechce se mi spustit ani BIOS. Vyřeší se to restartem BIOSU, ale po vypnutí PC stejný problém. :-| Dával jsem nové RAMky, ale teď to nefunguje ani bez nich...