Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno menu za pomoci CSS

cs lidi ja uz vazne nvm cim to muze byt... seru se stim skoro hodinu a ten odkaz nechce a nechce byt zeleny...

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
  <head>
  <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250">
  <meta name="generator" content="PSPad editor, [url]www.pspad.com[/url]">
  <title>menu</title>
  <style>
.menu a:link {
color: green;
}

.menu a:hover {
color: red;
}
</style>
</head>
<body>
<div class="menu">
<a href="[url]www.atlas.cz[/url]">atlas</a>
<a href="[url]www.google.com[/url]">google</a>
</div>
</body>
</html>

menu bylo samozdrejme rozsahlejsi...

tak problem je vyresen...
ale abych rek pravdu tak vubec nechapu proc to neslo...
kontroloval sem to asi 50x,vse sem mel ulozeny,prohlizes sem vypnul a zapnul... a kdyz sem to asi po hodine znova otevrel tak uz to bylo zeleny :-) fakt nechapu... :-)

strčil jsem tvůj kód do NVU a odkazy jsou zelené, při najetí kurzorem změní barvu na červenou..
ale pokud si na t odkazy kliknul, tak jsou označené, což znamená doplnit ".menu a:visited {color: barva;}"