Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s internetem

Zdravím, už si nějak nevím rady, zlobí mi internet.. stránky se načítaji jak se jim zachce. Bud načte uplně normálně nebo to hodí stranka nebyla nalezena a když třeba tu samou adresu zadam za chvili tak zase najede normálně.. a nebo se to musí hodněkrát aktualizovat aby načetla.. prostě jednou to načte, jednou ne.. a dělá to jak na notebooku ktery je připojeny přes wifi tak na PC ktery je přes kabel. Jinak mám vistu, ale nemyslim si že by to bylo systémem. aby dva pc dělaly to same.. včera jsem pravě naformatoval ten pc. nainstaloval znovu vistu a dělalo to hned od začatku, ještě jsem neměl ani nic nainstalovane. nemohlo by to být třeba routerem? díky všem za rady..

tak jsem se bavil s kamošem a řikal že na notasu s win 7 mu to taky dělalo, měl nějaky starší router, pak koupil nový s wifinou a pry to přestalo..asi si to s tim starym nějak moc nerozumělo.. tak to vypada na ten router.. taky je starší.. ale chtělo by to nějak ověřit at se zbytečně nekupuje :-(