Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměť RAM

Zdravím mam XP a zakadní desku Gigabyte GA-G31M-ES2L v2 v ní RAM Kingstone 1GB 800 MHz DDR 2 a chci se zeptat jestli tam muzu dat i RAM 512Mb 533MHz DDR 2 dik za odpoved

Pokud tu paměť máš, tak nic nebrání tomu aby si to zkusil.
Jestli se nepohádají a desce bude vyhovovat/podpora tak to poběží.
Ale počítej s tím že se to nastaví podle té pomalejší.
(jinak si to zkontroluj v prográmku CPU-Z)