Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání pc

Mám takový docela dost velký problém.Pc se mi po připojení k internetu samo vypne bez jakéhokoli vyzvání.Sbyboot nic nenašel,ad-aware něco jo ale než byl konec tak se to samo zase vyplo.Vypíná se i když jenom např.dám aktualizaci ad-aware.Nemusím mít spuštěný prohlížeč.Dnes se mi to vyplo snad asi 10x.Docela mě to štve.Nevíte prosímvás co to dělá?Děkuji.

V nouzáku jsem nezkoušel a jinak vypíná ani ne tak v zátěži ale tak 5 min.po připojení na net.Asi tam mám nějakou sr....ku.Dnes to skusím v tom nouzovém režimu.A přejedu to ad-awarem,spybootem a antivirem.