Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovládače

Zdravim,
chystam sa preinstalovat Win a pozeram na stranke ASUS-u ovladace...no nie je tam Chipset, tak sa chcem spytat, ci to znamena, ze chipset netreba instalovat, alebo vyhladat ovladac inde?
A ktore ovladace mam na isto nainstalovat? Su vsetky potrebne? (vid obr. dole)

2lxgxox.jpg

Vopred dakujem.

Dakujem za reagovanie...

avsak nic z toho neodpoveda na moje otazky. :)

Ked nie je na oficialnej stranke ASUS-u driver pre chipset...mam ho instalovat?
A ostatne otazky, ktore som polozil su zrejme asi "zlozite", kedze mi k nim nikto nevie nic napisat, ale uz si dako poradim...skor ma zaujima ta PRVA otazka. :)

Máš v hlávke to trochu vymetené alebo CO ?

Potrebuješ instalovať ovladače tých zariadení ktorí potrebuješ aby fungovali.

Teda napríklad ovladač soft modemu nepotrebuješ zrejme instalovať nakolko asi nepouživaš vytačané pripojenie cez zelefonnu linku. No pokial sa chystáš s notebookom napr: do Australie tak to nainstluj. Napodiv, vraj tam je to stále najrozšírenejší spôsob pripojenia na internet.
Ak si hluchý, asi tiež nepotrebuješ ovladač audia. Atd, atd ...

Proste použi vlastný rozum a odpusť si sarkastický tón láskavo prosím, pekne.

sarkasticky ton nie je mozne vyuzit v nepriamej komunikacii... :)

nebol som sarkasticky...

A ci to mam v hlave vymetene...to neviem, ale asi si vacsi odbornik a tak si mi diagnostikoval nedostatky v psychickej stranke...

Mam hlupe otazky, pretoze sa do toho nevyznam...PRETO sem pisem. :)
To sa do kazdeho takto pustis, kto si nevie rady?