Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde ZAPNOUT pc

Mám problém ze stolním PC.Nejde mi zapnout kontrolky na zákl.desce ale svítí.Parkrát se mi stalo že jsem ho zapnul a pak když jsem ho vypnul opět se nezapl.To samé dělá když zapojím i druhý zdroj co mám doma.Nevíte co s tím? :(

Je to smutné, pre Teba, ale ostáva ti pár posledných pokusov:

1 : - odpojiť od dosky všetko, ponechať iba jeden RAM modul a grafickú kartu, a zapnúť. Ak nenabehne
2 : - vymeniť RAM modul. Ak nebehne
3 : - vymeniť grafickú kartu. Ak nebehne, podarovať dosku niekomu nech si skúsi povymienať kondenzátory,

___ predpokladám že Ty sám to nedokážeš, ináč by sa tu nepýtal. Ak nebude úspešný a vyhodí to, neutrpí žiadnu stratu okrem času.