Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno výběr grafické karty

Ahoj,

přemýšlím o koupi PC, které by zvládlo i nějaké lepší PC hry (neříkám že musí na plné detaily), a nechci do toho moc vrážet. Do teď jsem měl notebook HP, asi 5 let, takže je jasné, že na moc velký výkon nejsem zvyklý=) Vím že velkou část ceny tvoří grafická karta, a jelikož potřebuju PC do 10000Kč, tak se chci zeptat, jestli máte zkušenosti s integrovanými graf.kartami, např. Intel Graphics Media Accelerator X4500HD , jak to snášejí novější počítačové hry, atd. Líbí se mi sestava z Alza.cz:

http://www.alza.cz/hp-pro-3130-microtower-d205777. htm

Za případně rady a názory děkuji (nepište jen "Je to na prd.." ale kdyžtak i důvod).

Denis

nojo, je to tak.. pak tedy odvolávám co jsem odvolal, slibuju co jsem slíbil ! =) to tedy vypadá hodně slibně..
Myslíte že při takovémto skládání PC jsou problémy s kompatibilitou? např. že zákl.deska nebude podporovat nějaký typ grafiky nebo procesoru atd.? jestli jo, tak jak na to přijdu?

Zdravím,chtěl bych si poskládat počítač a líbí jse mi sestava poskládaná od M-Pol ale jelikož už od té doby co tu sestavu navrhl, uběhlo pár měsíců a doba jde dopředu ,prosím nadšence případně o změnu některých komponentů pokud jsou za přibližně stejné peníze ale lepší.

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0Y370 10I22010IYL0112ES010TUD010RM10110WU010TM001008Q010 0BN01