Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OSA + Intergram

Dobrý den, máme v plánu si rozjet internetové rádio naší povinností bude platit poplatky společnosti OSA+Intergram chtěl bych se zeptat na tu nejlevnější cestu která je nebo nějaké rady,nápady... děkuji

Vysíláte vlastní internetovou televizi nebo rádio? Případně jejich interaktivní verze?

I pro tento způsob užití hudebních děl je nezbytné získat souhlas samotných autorů. Máme pro Vás připraveny speciální sazebníky tohoto užití. V případě internetových rádií zohledňujeme jak studentské, tak i tzv. multi-licence. Prostřednictvím OSA se Vám otevírá celosvětový katalog čítající pestrou škálu hudebních žánrů.

:-(