Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak rozdělit HDD?

Zdravím,
než jsem se rozhod napsat sem, koukal jsem i do hledání, ale vyloženě jednoduchý a v bodech napsaný postup, jak rozdělit HDD na dva oddíly C a D jsem tam nenašel. Tedy prosím, jak jednoduše rozdělit HDD?Stačí odkaz.Předem moc děkuji.Petr

Vytvořit při instalaci Windows oddíl vhodné velikosti, zbytek řešit později. V některých verzích Windows to jde i později přes správu disků (zmenšit svazek), taky se dá použít nějaký partition manager. Ztráta dat není nemožná, předem zálohovat.
Nevěřím, že Google: windows rozdělení disku nic nenašlo.