Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows-shell

nepoznate nejaky dobry shell na winXP?nejaky zaujimavy co nie je narocny na hardware.a este:videl som u kamosa na ploche taky kalendar a dali sa tam este davat na kazdy den ulohy.nepoznate niekto nieco take?dik

dik..a ak mate s nejakymi skusenosti tak napiste.a shell ovplyvnuje nejak hardware?islo by to na Celeron 1,3,512MB RAM,GF MX420..viem,nic moc:-Dbtw,keby boli tak radsej nieco free:beer:

No to je totiž tak, připojil jsem se, načetl poradnu, několik stránek na pozadí, a než jsem se dostal sem, místo 2 příspěvků nademnou jich bylo víc a mezi nima i ten tvůj, což jsem neviděl neboť jsem ne-reloadoval.

Pavel

Jo a bbLean je mimořádně vhodnej v případě, že potřebuješ nízký systémový nároky. Typicky zabírá pod 3 MB a může jít i pod 1 MB (paměť obsazená bbLeanem se dá periodicky uvolňovat).

Pavel

dik vsetkym..skusim ten bblean.a nepoznate nejaky kalendar co je na ploche a su tam aj ulohy na kazdy den..s takym modrym pozadim som to videl:-)

Ten kalendar, o kterem mluvis se jmenuje Railendar
Existuje pro spoustu ruznych shellu, dokonce i pro klasicka Windows. Umi synchronizaci se serverem, dokonce by mel pomoci pluginu umet i s Outlookem.

Co se tyka shellu, pouzival jsem LiteStep. Konfigurace je pomoci textovych souboru, ale odmenou jsou male naroky na pamet a uplna konfigurovatelnost menu.