Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s Outlookem Expres - omylem zkomprimovane zpravy :(

Ahoj, mohl by mi, prosim, nekdo pomoci ?
Nejaky cas se mi pri vypinani Outlooku zobrazovala hlaska "Z důvodu uvolnění místa na disku může aplikace Outlook Express zprávy zkomprimovat." Celou dobu jsem zadaval NE az dnes jsem se uklikl a zvolil ANO... :( Zmizely mi vsechny zpravy z Dorucene posty a nejde mi ani posta stahovat... katastrofa...
Da se to nejak vratit zpatky nebo obnovit ? Zalohu bohuzel nemam... MOC diky za kazdou radu !!!

napadlo me - nedaji se ty soubory dbx. alespon v necem otevrit a prohlednout ?
A kdybych presel na jineho klienta nez OE, tak ktereho spolehliveho byste mi doporucili ? A daly by se do nej prevest stare zpravy z OE ? ( Omlouvam se, tehle problematice moc nerozumim, roky pouzivam prave jen OE... )