Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stereoskopické 3D video je lepší?

Zdravím všechny, mám dotaz jestli stereoskopické video umocní 3D efekt a tím film vypadá "lépe" nebo to vypadá stejně jako klasické 3D video? Video by bylo přehráváno na PC s klasickým LCD monitorem...

Si dalšia obeť medialneho biznisu plateného vyrobcami hardwaru.

Máš už doma 7+1 Home Theatre ???

Pred pár rokmi kto to nemal, tak Cooool nebol, nebolo pomoci.

Nezmyselné blbiny na tahani penazí od ludí .... inak k ničomu.