Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP

Dobrý den.Na počítači mám nainstalovaný windows XP,po zapnutí začne nabíhat,objeví se spoštění systému windows,restartuje se a začne zače od začátku.Nainstaloval jsem windows xp na jiné úložiště takže ted mám naistalovaný windows xp 2x.Jak bych měl ted postupovat.Když přeinstaluji původní xp s chybou,zttratí se všechny programy a data?.Díky moc za pomoc.

Nevím zda to chápu dobře, ale XP1 nefungují a XP2 fungují? Ztáta programů a dat může nastat, když XP1 přeinstaluješ tzv. načisto, tzn. daný disk (úložiště) zformátuješ a zároveň na tomto disku jsou i programy a data. Když uděláš jen opravnou instalaci (spustíš instalaci z CD na stávající disk s XP1), nic by se ztratit nemělo.