Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta (Výběr)

Zdravim. Chtěl bych se zeptat jestli tu někdo nemůže nabídnout nějakej typ grafiky, tak aby fungovala společně s tou co tam mám teď (ATI HD3780) na základní desce Asus p5b deluxe. Aby byla cenově tak přijatelná (kolem 1000 kč, a měla alespoň 1GB) ... tady moje znalosti končej tak mi prosim poraďte jakou si na tu mojí desku mam vybrat aby pracovala i sou současnou grafikou a byla výkonostně nějak na dnešní úrovni. Díky moc

by pracovala i sou současnou grafikou a byla výkonostně nějak na dnešní úrovni

aby pracovala s tou tvou, tak to musi byt stejna grafika zapojena v tomto pripade do crossfire, vykonostne na dnesni urovni to samozrejme nebude.