Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem seklí pc

mám tu problém! :-( mam čerstvě přeinstalovaný pc win xp vždy kdyš otevřu jakykoli prohlížeč zvetším okno a po chvíli se pc sekne na nic nereaguje miš nefakčí klavesi nic nevíte?? co stím? stalo se to i kdyš sem prohlížeč neotevřel a jen neco delal na pc

Ispirací hodně:
"seklí pc" - snad Brufen 400.
Nebo zabít Sekala?

Jenomže když: "miš nefakčí klavesi nic" a "chybý mě, wiri ne",
člověk pak zapomíná,
že žije v oblastech, kde znají taky J.A.Komenského (i Comenius zvaného).

.

Tazateli, prosím snažně, pokus se v jazyce mateřském mluviti zde.
Na nás - nehodné pozornosti.

problém z grafikou stim sekem jsem vyřešil samozřejmě to bylo těma ovladačema :-) ale ted este ten zvuk zvukovku mam umístěnou na zakladní desce už na furt nevím jak se tomu říká :-) nevíte jaký ovladače k tomu??

zvuk pořád nic vubec nevim už
C-Media CMI8738 Audio Chip
ForteMedia FM801 Audio Controller
mam tu 2 zvukovky ale ani jedna neslape vubec nwm jaky ovladače ktomu prosím poradte tak abych to pochopil co mam teda presne udelat aby ten zvuk sel děkuji předem