Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pentium 4 cache 512kb - 1mb

Dobrý den.

Je to hodně velky rozdíl mít Pentium 4 3.0GHZ FSB 800mhz a L2 cache 512kb nebo 1mb?Dle mě asi jo a v čem se to projeví?

Děkuji.

No takže deska nejela zhruba tak 3-4 roky myslíte že už jsou teda ty kondíky vyschlí?Leda že bych koupil novy a nechal je tam napájet ale to by nebyl problém mám tu možnost si to nechat napájet zadarmo.

... a NEzavisi to od toho ci to jelo alebo nejelo.
Keby to 4roky jelo tak budu kondiky znicene teplom (vtedy vysychaju - ked to JEDE), ked to 4roky nejelo tak mozu byt znicene starnutim bez napatia ale to sa zvykne napravit po chvili s pripojenym napajanim. Takze je trochu lepsie ked to NEjelo. Ale je to nahodny jav takze bud skusit kontaktovat nejakeho toho jasnovidca, alebo skusit v tom nejaky CPU (si pozicat). Alebo vyhodit.

Já jsem se dival na net na P4 3.0 GHZ fsb 800mhz Northwood asi teda.:-)Kolem 300-400.

Ja mam
P4 prescott 3.00 ghz 1mb/800 socket 478
4 gb ddr1 na 400 Mhz
ati radeon 3850 hd AGP 512 MB
desku: d865glc

A slapou mi na tom i novejsi hry tyhle doby. napriklad sem rozebehl Dirt3 :)

Jinak chci jen tak sehnat. P4 3.80 na 478 a asus p4p800 deluxe :D a narvu tam tu grafiku a ramky co mam.