Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seknuti PC

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2.11 GHz
ATI Radeon HD 5450
2 GB RAM
HD: 320 GB
Win XP

Dobry dne mel bych dotaz ohledne seknuti PC. Vzdy pri kopirovani nebo hrani, pripadne kdyz stahuju a koukam na vice stranek na internetu mi sem tam pipne PC. Pipani je treba co 5 minut a nekdy to sekne cely PC ze ho musim restartovat. Nevim jestli to dela HDD nebo neco jineho, ale dela to jen ve Win XP zkousel sem i Win 7 a tam to nedela. Ale bohuzel veci co mam v PC nepodporuju Win 7. Budu rad za radu diky.

teploty vypadají jak?
test pamětí z bootovacího cd dopadl jak?
zdroj je jak starý a jak skvělý?

zkousel sem i Win 7 a tam to nedela

w7 už mohou znát chipset tvé tajné základní desky. xp ho neznají ani náhodou a instaloval je nejspíš někdo kdo to neumí a o driveru pro chipset neví.