Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem platba do zahranici, iban

dobry den, potrebuji poradit, nikdy jsem neplatil do zahranici a ted potrebuji provest platbu na slovensko. Mam IBAN A SWIFT a nevim co s tim. Precetl jsem si co je IBAN, ale nevim jak to v eKonto zadat, internetove bankovnictvi mi nedovoli napsat vic jak 6+10 znaku a kod banky je tam preddefinovanej ceskej. tak nevim jestli nemam jit mimo bezne platby, ale hledal jsem to v menu a nikde nic nemohu najit. nevite prosim?

Musis si nakliknut formular pre EU prevod (zahranicna platba apod) a tam bude kolonka IBAN a BIC (=SWIFT), neni to normalny prevod. Tvoja banka samozrejme euro prevod musi podporovat inac to nejde (neviem co mas za banku a co to je to tvoje eKonto)